RENDMESTER

A munkakör célja

Az Igazgatótamács utasításainak betartása és betartatása az Alkotmány szellemében és betűje szerint, szükség szerint az erőszak erejével. Szolgálás, védés.

Elvárások

Egyenes gerinc. Tisztelet parancsolása. Példa mutatása. Elkötelezettség a jó mellett. A rossz üldözése. A jó és a rossz megkülönböztetése készség-szinten. Parancs-reaktivitás.

Ajánlom ezt a munkát...

Pintér  tizedes vagyok.  Vannak a rendmesterek, meg azok, akik nem rendmesterek. A rendmesterek jóenberek, a többiek rosszenberek. A jóenberek sosem veszítenek.  Azért szeretem a munkámat, mert utálom a Ming korabeli kínaiakat. Szeretem őket bümtetni  az Alkotmány szellemében. Azzal, hogy csoportokba soroljuk az enbereket a világ egyszerűbb és áttekinthetőbb  lesz.  A b’anánvadászokat nem szeretem bümtetni, bár kell, pedig igaz úton járnak. Nem kell kétségbe esni, rengeteg más bümtetni való is van, és azért jó a törvényt képviselni, mert a törvény jó. Azért jó, mert jó célokat szolgál, jó célokat pedig jó szolgálni. És amiben ennyi jó van, az csak jó lehet.

Feltételek

  • Homo Sapiens Sapiens besorolás
  • Férfi, vagy transmasculin nemi identitás
  • 18+ év életkor
  • Testmagasság minimum 180 cm
  • Testsúly minimum 80 kg, maximum 120 kg.
  • Írni olvasni tudás, számtani alapműveletet elvégzésének képessége

Bérezés, juttatások

  • Versenyképes hetibér, kiemelkedő túlórapénz
  • Havi ruhapénz, fegyverpénz
  • Állami temetés

az állásportál

Jelentkezésed, és kézzel írt, fényképes önéletrajzodat az alábbi postacímre várjuk: 123342 Bő, Krokodil Holding Zrt. Emberi erőforrások igazgatóság, Baka Magdi Recruitment Officier, Postafiók 6340.

Minden, amit a munkáról tudni érdemes

              „…a munka teremtette meg magát az embert.”

(A természet dialektikája. A munka része a majom emberré válásában. – Uo. 368.; ENGELS, FRIEDRICH 1820 –1892, filozófus) 

A munka, mint fizikai fogalom

A munka fogalmát Jean Victor Poncelet (1788–1867) francia matematikus, fizikus és Gustave Coriolis (1792–1843) francia fizikus vezette be. A munkát az erő és az út szorzataként értelmezték. (Emiatt a munkára vonatkozó képletekben többnyire még ma is s jelöli az elmozdulás hosszát.)

A munka mértékegységét James Prescott Joule (18181889) angol fizikusról nevezték el. Joule jelentős eredményeket ért el a munkára, illetve az energia megmaradására vonatkozó vizsgálatokban.

A munka osztályfelfogásban

Az Almásfüzitői Timföldgyár homlokzata a Bő előtti, eltörölt töténelmi korban

Ha a gomb nem visz vissza az előző odalra, használd a böngésző bal felső sarokban taláható balra-nyilát (←)