ÁRUHÁZ I NÖRSZ

További munkalehetőségek

A munkakör célja

Vásárlóváros nörszöket keres vásárlói 2-14 éves gyermekeinek átmeneti őrzésére, gondozására. 

Elvárások

Az ideális jelölt anyatípusú, fiatal, fürge nő.  

Ajánlom ezt a munkát...

Anna vagyok (23),  britmagyar-szakos bölcsészhallgató.  Nörsziségem élményeit szívesen megosztom veletek. Tanulmányaim folyamatos elfoglaltságot jelemtenek, amit színjeles indexem produkál, mégis, részben a változatosság, részben az ösztöndíj kipótlása irányította a fókuszt. A kissrácok édesek, némelyik. Amikor már szobatiszták. Vásárlóváros szép, minden van a srácoknak, játszótér-hegyek, és mi is ott vagyunk. A szülők egyiket-másikat ottfelejtik, velük meggyűlik a baj, de tudom kezelni. Ugyanis a pszichológia szakra is áthallgatok, tehát a Keoma-effektus előttem ismert. Az ott hagyottak dörzsöltek, kivonják magukat a hatásunk alól, és nagyon szórakoztató, ahogy az árvamentőket szivatják. Rengeteg elvált apuka hordja ide a gyermekét, ez külön bonyodalmakat kínál. Anyai ösztöneidet minden téren ki tudod elégíteni, és ez ilyen életkorban már felmerül. Remélem érdeklődésed felkelt, és hamarosan mint nörsztársak találkozunk!

Feltételek

  • Oltási könyv
  • 18-30 év közötti életkor
  • Az állás betöltéshez előképzettség nem szükséges

Bérezés, juttatások

  • Órabér megegyezés szerint

az állásportál

Jelentkezésedet, és kézzel írt, fényképes önéletrajzodat az alábbi postacímre várjuk: 123342 Bő, Krokodil Holding Zrt. Emberi erőforrások igazgatóság, Baka Magdi Recruitment Officier, Postafiók 6340.

Minden, amit a munkáról tudni érdemes

              „…a munka teremtette meg magát az embert.”

(A természet dialektikája. A munka része a majom emberré válásában. – Uo. 368.; ENGELS, FRIEDRICH 1820 –1892, filozófus) 

A munka, mint fizikai fogalom

A munka fogalmát Jean Victor Poncelet (1788–1867) francia matematikus, fizikus és Gustave Coriolis (1792–1843) francia fizikus vezette be. A munkát az erő és az út szorzataként értelmezték. (Emiatt a munkára vonatkozó képletekben többnyire még ma is s jelöli az elmozdulás hosszát.)

A munka mértékegységét James Prescott Joule (18181889) angol fizikusról nevezték el. Joule jelentős eredményeket ért el a munkára, illetve az energia megmaradására vonatkozó vizsgálatokban.

A munka osztályfelfogásban

Az Almásfüzitői Timföldgyár homlokzata a Bő előtti, eltörölt töténelmi korban

Ha a gomb nem visz vissza az előző odalra, használd a böngésző bal felső sarokban taláható balra-nyilát (←)