Vásárlóváros nörszöket keres vásárlói 2-14 éves gyermekeinek átmeneti őrzésére, gondozására.
Az ideális jelölt anyatípusú, fiatal, fürge nő.
Anna vagyok (23), britmagyar-szakos bölcsészhallgató. Nörsziségem élményeit szívesen megosztom veletek. Tanulmányaim folyamatos elfoglaltságot jelemtenek, amit színjeles indexem produkál, mégis, részben a változatosság, részben az ösztöndíj kipótlása irányította a fókuszt. A kissrácok édesek, némelyik. Amikor már szobatiszták. Vásárlóváros szép, minden van a srácoknak, játszótér-hegyek, és mi is ott vagyunk. A szülők egyiket-másikat ottfelejtik, velük meggyűlik a baj, de tudom kezelni. Ugyanis a pszichológia szakra is áthallgatok, tehát a Keoma-effektus előttem ismert. Az ott hagyottak dörzsöltek, kivonják magukat a hatásunk alól, és nagyon szórakoztató, ahogy az árvamentőket szivatják. Rengeteg elvált apuka hordja ide a gyermekét, ez külön bonyodalmakat kínál. Anyai ösztöneidet minden téren ki tudod elégíteni, és ez ilyen életkorban már felmerül. Remélem érdeklődésed felkelt, és hamarosan mint nörsztársak találkozunk!
Órabér megegyezés szerint
Jelentkezésedet, és kézzel írt, fényképes önéletrajzodat az alábbi postacímre várjuk: 123342 Bő, Krokodil Holding Zrt. Emberi erőforrások igazgatóság, Baka Magdi Recruitment Officier, Postafiók 6340.
„…a munka teremtette meg magát az embert.”
(A természet dialektikája. A munka része a majom emberré válásában. – Uo. 368.; ENGELS, FRIEDRICH 1820 –1892, filozófus)
A munka fogalmát Jean Victor Poncelet (1788–1867) francia matematikus, fizikus és Gustave Coriolis (1792–1843) francia fizikus vezette be. A munkát az erő és az út szorzataként értelmezték. (Emiatt a munkára vonatkozó képletekben többnyire még ma is s jelöli az elmozdulás hosszát.)
A munka mértékegységét James Prescott Joule (18181889) angol fizikusról nevezték el. Joule jelentős eredményeket ért el a munkára, illetve az energia megmaradására vonatkozó vizsgálatokban.
Ha a gomb nem visz vissza az előző odalra, használd a böngésző bal felső sarokban taláható balra-nyilát (←)