Ecsavargott, szüleiktől elszökött, szüleik által elhagyott, továbbá elveszett – kiskorúak begyűjtése, és leadása a kijelölt begyűjtő helyeken.
Megbízónk a környezetbe olvadni képes egyénekre szabott munkát kínál. A sikeres árvamentő lopakodó hozzáállással, on-spot lecsapó képességgel rendelkezik. Biztonsági őri előtapasztalat előny.
Király meló. Személy szerint utálom a kis fostosokat. Még meg is kínzom, amelyiket elkapom, most nem részletezem, ha megkeresel privibe, mondok tippeket. A vásárlóvárosba szeretek legjobban vadászni, ott mindig van lepattintott fosti, tuti fogás. Hallottam már róla, hogy van árvamentő, aki saját szakállára szedi őket, ezért virágzik a fekete szervkereskedelem. Én mondjuk addig még sosem mentem el, az már túl durva, nem úgy neveltek. Speciel én is árva voltam, mentett vagyok, a Szívek Szíve Hálózat anyám helyett anyám volt. Én tudok a fostosok fejével gondolkodni. Mondjuk velem is előfordult, Vásárlóvárosban, hogy egyikük bevitt az erdőbe, gyorsak, mint a gyík. Először is aggódó szülő képet vágsz, nem nehéz, ráncolod a homlokod, tördeled a kezeidet. Összevont szemöldökkel nézelődsz, közben kiszúrod, hogy melyik nem játszik. Mert az árvák nem játszanak, a kosarakra és szatyrokra utaznak. Akkor elkezded becserkészni, sántítva, hogy biztonságba érezze magát felőled. Ha biztosra akarsz menni, eldugod a karodat a zakó alá, mintha amputálva volna, és még ahhoz sántítasz is. Mikor vetődő távolba érsz, ráveted magad. Vigyázat, harapnak! Van amelyik bekeni magát olajjal, ezért jobb, ha a pelenkájánál fogod meg. Majd belejössz!
Órabér megegyezés szerint
Jelentkezésed, és kézzel írt, fényképes önéletrajzodat az alábbi postacímre várjuk: 123342 Bő, Krokodil Holding Zrt. Emberi erőforrások igazgatóság, Baka Magdi Recruitment Officier, Postafiók 6340.
„…a munka teremtette meg magát az embert.”
(A természet dialektikája. A munka része a majom emberré válásában. – Uo. 368.; ENGELS, FRIEDRICH 1820 –1892, filozófus)
A munka fogalmát Jean Victor Poncelet (1788–1867) francia matematikus, fizikus és Gustave Coriolis (1792–1843) francia fizikus vezette be. A munkát az erő és az út szorzataként értelmezték. (Emiatt a munkára vonatkozó képletekben többnyire még ma is s jelöli az elmozdulás hosszát.)
A munka mértékegységét James Prescott Joule (18181889) angol fizikusról nevezték el. Joule jelentős eredményeket ért el a munkára, illetve az energia megmaradására vonatkozó vizsgálatokban.
Ha a gomb nem visz vissza az előző odalra, használd a böngésző bal felső sarokban taláható balra-nyilát (←)